Interpretacja RTG u 4-latka
Proszę o interpretacje wyniku rtg 4 latka. Przywnękowo i w dole wnęk zagęszczenie rysunku śródmiąższowego najpewniej zapalne. Kąty p-z wolne, sylwetka serca niepowiększona.

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Marta Gryszkiewicz
97 poziom zaufania
Zmiany sugerują aktywny proces zapalny - np. zapalenie płuc. Pełna interpretacja badania jest możliwa tylko i wyłącznie w zestawieniu z badaniem klinicznym. Proszę skonsultować wynik badania z lekarzem, który zlecił jego wykonanie.