Jaka jest interpretacja RTG płuc u 44-latka?

Proszę o interpretację rtg płuc pola płucne powietrzne wzmożony rysunek zrębowy płuc szczególnie przywnękowo w płucu lewym wnęki zagęszczone serce miernie powiększone kąty przeponowo żebrowe wolne . W płucach zasercowo w rzucie segmentu 6 miękkie zagęszczenia o niejasnym charakterze wnęki zagęszczone . Proszę o szybką odpowiedź .

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. proszę koniecznie zgłosić się do lekarza zlecającego powyższe badanie. sądzę że konieczna może być konsultacja lekarza pulmonologa.