Interpretacja USG dopochwowego u 34-latki
Proszę o interpretacje badania usg dopochwowego. Wymiary jajników lewy 2,27 cm/ 1,82 cm, prawy 3,14 cm/ 2,17 cm. Czy wielkość jest prawidłowa? Usg miałam robione siedem i pół tygodnia po stosunku czy lekarz badający mógł nie zauważyć ciąży. Bardzo proszę o odpowiedź.

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Robert Markowski Ginekologia
60 poziom zaufania
Szanowna Pani wymiary jajników są w normie. Niestety Pani opis nie zawiera macicy i endometrium. Ciąża w większości wypadków tam się zagnieżdża. Czy mam rozumieć,że Pani jest w ciąży?