Interpretacja wyniku USG ginekologicznego dla 23-latki

Witam, proszę o interpretację wyniku badania usg ginekologicznego. Mam 23 lata i nie rodziłam jeszcze dzieci. Wyniki wyglądają następująco: Trzon macicy o wymiarach 42x32 mm Echo endometrium grubości 11mm Jajnik prawy o wymiarach 38x32mm z obszarem o echu mieszanym o wymiarach 26x17mm Jajnik lewy o wymiarach 23x17mm Zatoka Douglasa wolna.

Robert Markowski Ginekologia

Wszystko prawidłowo. Nie podała Pani ostatniej miesiączki i kiedy było robione USG, jedna z opisu wynika - druga faza cyklu.