Interpretacja wyników badań hormonów tarczycy

Witam, Chciałabym zasięgnąć porady na temat choroby tarczycy, a dokładniej interpretacji wyników. Mam 22 lata, zaburzenia tarczycy w rodzinie. Z dnia 16.11.2015: TSH 3,28 μlU/ml Z dnia 04.04.2016: TSH 2,15 μU/mL fT3 3,31 pg/mL fT4 1,09 ng/dL USG luty: pojedyncze hypoechogeniczne zmiany ogniskowe w górnym biegunie pr. płata wlk. 5x3 mm, w środkowej części lewego płata wlk. 2 mm. Wymiary tarczycy: prawy płat 18x18x53 mm, lewy płat 21x20x50 mm, grubości cieśni do 4 mm. Z góry bardzo dziękuję!

Zawsze jeśli podaje się wyniki badań laboratoryjnych podaje się normy, gdyż zazwyczaj każde laboratorium ma inne normy. Wydaje się, że wyniki badań laboratoryjnych są w normie. Zmiany w płatach tarczycy są bardzo małe i zapewne wystarczające będzie leczenie zachowawcze. O dalszym postępowaniu musi zadecydować endokrynolog prowadzący.