Interpretacja wyników badań morfologii krwi

Mam 29 lat, jestem w 9 tygodniu ciąży. Chciałabym się dowiedzieć, czy moje wyniki badań są prawidłowe. Wizytę u lekarza ginekologa mam dopiero za dwa tygodnie. Serdecznie dziękuje. WBC 8.2x10do3, RBC4.73x10do6, HGB13.4, HCT 40.4, MCV 85.4, MCH 28.3, MCHC 33.2, PLT 166x10do3. Badanie moczu wykazało bardzo liczne fosforany. Co one oznaczają? Krwinki białe 0-2 (tutuaj nie mogę odczytać symbolu).

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Wyniki morfologii krwi są prawidłowe.

Liczne fosforany w moczu mogą świadczyć o obecności złogów (kamieni) w drogach moczowych bądź ryzyku ich powstania.
Symbol obok wyniku leukocytów w moczu to najprawdopodobniej wpw, czyli w polu widzenia. Wynik ten jest prawidłowy.