Interpretacja wyników badań TSH w odstępie kilku dni

proszę o interpretację wyników tarczycy. w poniedziałek TSH 4,72, powtórnie wykonałam badanie kilka dni poźniej tsh 3,07, ft3 3,05, ft4 1,05, czy mam niedoczynność taczycy, dlaczego jest taka różnica w badaniu TSH? badanie robiłam w tym samym laboratorium na zlecenie internisty.....

Dlaczego wykonała Pani te badania = jakie są objawy ?
Duże różnicę TSH to najczęściej niedokładna metoda oznaczeń lub "pulsacyjne" wydzielanie hormonu TSH przez przysadkę, czyli co jakiś czas więcej. To jeszcze nie ta choroba.
Spokojnie - proszę wykonać ponownie te badania za 2-4 miesiące