Interpretacja wyników badania krwi 24-latki

Witam serdecznie, Chciałabym o interpretacja moich wyników: LYM % 36,3 % (2,5),MXD% 8,2 % (0,6), NEU % 55,5 % (3,9), LYMPH

Lek. Tomasz Budlewski

Interpretacja wyników zawsze odbywa się na podstawie całości wyników a nie ich części oraz łącznie z bezpośrednim badaniem lekarskim. Proponuję udać się do lekarza zlecającego badania.