Interpretacja wyników badania krwi 8-tygodniowego dziecka

Witam proszę o interpretacje wyników badania krwi 8 tyg córeczki która w tamten piątek zachlysnela sie w trakcie snu, ma refluks i podejrzenie skazy bialkowej. Od 3 dni jesteśmy na mleku Nutrimingen- 2 butelki na dobę reszta to pierś. Mała ma problemy z wyróżnieniem, zazwyczaj raz na 3-4 dni. Przybiera na wadze- 4600 Wbc 9,9 Granulocyty 31,6 Mid 12,8 Limfocyty 55,6 Rbc 3,42 Hgb 10,8 Hct 31,6 Mcv 92,5 Mch 31,6 Mchc 34,2 Rdw 14,7 Plt 509 Mpv 7,3 Sod 142 mmol/l Potas 5,9 Chlorki 106 Crp 0,01

Witam. Jedyne odchylenia w badaniach to w zasadzie podwyższony poziom potasu - może wynikać on z tendencji dziecka do zaparć. Proszę pozostać pod stałą opieką lekarza pediatry.