Interpretacja wyników badania przeciwciała w 9. tygodniu ciąży

Proszę o interpretacje tych wyników jestem w 9 tyg ciąży IgG wynosi u mnie 623.2 U/ml (dodatni) wynik ujemny 0,0-6,0 wątpliwy 6,0-15 dodatni powyżej 15 IgM u mnie 0,380 Index (ujemny) ujemny <0.85 wątpliwy 0.85-0.99 dodatni 1,00 powyżej

Piotr Pilarski

Wynik oznacza, że już przebyła Pani tę chorobę i nie jest to zagrożenie dla ciąży.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik wskazuje na dawniejsze zakażenie i brak świeżego zakażenia.