Interpretacja wyników rezonansu magnetycznego głowy i torbiel pajęczynówki

Witam prosze o interpretacje wybikow rezonansu magnetycznego głowy Torbielka pajeczynowki położona przy tylno przysrodkowej powierzchni prawej półkuli móżdżku poszerza zbiornik wielki.poza tym tkanki i przestrzenie plynowe mozgowia w mr bez zmian Z góry bardzo dziekuje za odpowiedz

Opis MRI Torbielka pajeczynowki położona przy tylno przysrodkowej powierzchni prawej półkuli móżdżku poszerza zbiornik wielki.poza tym tkanki i przestrzenie plynowe mozgowia w mr bez zmian
nie widzę powodów do niepokoju
Zwykle to wrodzone torbielki, bez znaczenia klinicznego
Konsultacja u Neurologa
Pozdrawiam