Interpretacja wyników TSH i krwi

Witam mogę prosić o interpretacje wyników TSH 3.290 staram sie o dziecko od 1,5 roku Ft3 6.05 Ft4 16,09 Lym 4.00 / 46% do 40% Mid 3.00% Rbc 3.88 norma od 4 Hct 34,31 norma od 36 Mchc 36 norma do 35 Dodam ze śpię 11 godzin dziennie i nie mam energii oraz mam spóźniona miesiączkę ciąża wykluczona proszę o odp

Dzień dobry,

Proszę skontaktować się z endokrynologiem, który włączy Pani odpowiednie leczenie. Dla kobiet planujących ciążę zaleca się TSH na poziomie < 2,5. Po zastosowanym leczeniu z pewnością przybędzie Pani energii i poczuje się Pani znacznie lepiej. Warto również poprawić wartość morfologii. Na wizytę proszę zabrać ze sobą wszystkie wyniki. Lekarz z pewnością Pani pomoże i będzie mogła Pani bez lęku zajść w ciążę. Proszę również na wszelki wypadek oznaczyć sobie stężenie prolaktyny.

Pozdrawiam serdecznie/

Marek Derkacz