Interpretacja wyników z rezonansu magnetycznego nogi

Dzień Dobry Proszę o interpretacje wyników z rezonansu Chciałbym już wrócić do sportu. Oto opis badania (kontrastu) Zanik Chrząstki na powierzchni kłykcia bocznego kości udowej , widoczne są ubytki i obrzęk w pochrzęstnej warstwie kości - chondromalacja IV st. Poza tym struktury kostne stawu kolanowego bez zmian pourazowych Węzadło PCL,ACL,MCL i LCL bez zmian.W jamie contralnej stawu i zachyłku zarzepkowym widoczna jest zwiększona ilość płynu.Łąkotki bez cech uszkodzenia

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest zestawienie badania klinicznego z wynikiem RM, proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy.