Interpretacja wyniku badania PET po urodzeniu dziecka

Rak nosogardla 2011 rok, dziś 2miesiące po urodzeniu dziecka miałam PET i w wyniku zapisane jest " w okolicy ujścia prawej trąbki słuchowej wzmożone gromadzenie znacznika SUV max 6,5. ....Guzek 3 mm w łączności w łączności ze szczeliną skośna płuca prawego bez wzmożonego metabolizmu glukozy." We wnioskach zapisane jest" w badaniu PET/CT wzmożone gromadzenie znacznika w okolicy ujścia trąbki słuchowej prawej - do weryfikacji" Co to oznacza ?

Witam , to oznacza , że badanie PET wykazało podejrzaną zmianę w ok. ujścia trąbki słuchowej pr. , wymagającą dalszej diagnostyki. A czy będzie to tylko Rtg , CT czy będzie potrzebna biopsja chirurgiczna to zadecydują specjaliści od leczenia guzów tej okolicy (otolaryngolodzy lub chirurdzy onkolodzy) , zż