Interpretacja wyniku badania rezonansem magnetycznym
Kobieta 57 cd Badania MIR głowy : Obraz struktur wewnątrzczaszkowych może odpowiadać zmianom naczyniopochodnym-niedokrwiennym, nie można wykluczyć ich demielizacyjnego charakteru

KOBIETA, 57 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian o podłożu naczyniowym. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.