Interpretacja wyniku badania RTG odcinka szyjnego kręgosłupa

Witam. Proszę o zinterpretowanie wyniku rtg odcinka szyjnego, ruchomość ku tyłowi zachowana, niestabilność na poziomie C2/3, C3/4, C4/5 ruchomość ku przodowi zachowana, niestabilność na poziomie C2/3, C5/6, C6/7. Co powinnam zrobić z takimi wynikami, czy możliwe, że zawroty głowy są spowodowane tą niestabilnością???

Witam serdecznie,

Proszę udać się do lekarza zlecającego badanie z wynikiem badania w celu konsultacji.

Pozdrawiam.