Interpretacja wyniku badania RTG odcinka szyjnego kręgosłupa
Witam. Proszę o zinterpretowanie wyniku rtg odcinka szyjnego, ruchomość ku tyłowi zachowana, niestabilność na poziomie C2/3, C3/4, C4/5 ruchomość ku przodowi zachowana, niestabilność na poziomie C2/3, C5/6, C6/7. Co powinnam zrobić z takimi wynikami, czy możliwe, że zawroty głowy są spowodowane tą niestabilnością???

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Witam serdecznie,
Proszę udać się do lekarza zlecającego badanie z wynikiem badania w celu konsultacji.
Pozdrawiam.