Interpretacja wyniku histopatologicznego jamy macicy

Witam.Proszę o pomoc w interpretacji wyniku histopatologicznego.Rozpoznanie kliniczne:Poronienie w toku 24-10-21-2012.wynik badania histopatologicznego: Badany narząd-Jama macicy - resztki po poronieniu rozpoznanie mikroskopowe:fragmenta deciduae gravidicae et chorii frondosi. villi secundori. znalazłam tutaj na forum tłumaczenie na język polski tego opisu:-Fragmenty doczesnej ciążowej i "skóry właściwej liściastej"??? Kosmki wtórne. Bardzo proszę powiedzieć mi co to znaczy?

Witam serdecznie. Właściwie niczego niepokojącego nie wnosi przedstawiony wynik. Są to normalne zmiany i tkanki występujące w trakcie poronienia.