Interpretacja wyniku MRI odcinka krzyżowego

Jak rozumieć swój wynik MRI odcinka krzyżowym W badaniu MRI stwierdzono w odcinku krzyżowym stwierdzono znacznego stopnia dysplastyczne asymetryczne poszerzenie worka oponowego z poszerzeniem kanału krzyżowego. Poszerzony worek oponowy powoduje ścieńczenie trzonów S1 i S2. Co może mi grozić, na co mam się przyszykować? Za wytłumaczenie /wyjaśnienie mi bardzo dziękuję.

Zopisu : W badaniu MRI stwierdzono w odcinku krzyżowym stwierdzono znacznego stopnia dysplastyczne asymetryczne poszerzenie worka oponowego z poszerzeniem kanału krzyżowego. Poszerzony worek oponowy powoduje ścieńczenie trzonów S1 i S2.
MRI do interpretacji klinicznej z płytką CD MRI. ; Ważny stan Pacjenta! Konieczna pelna konsultacja neurologiczna; wywiad, badanie, analiza wyników badań, inne schorzenia; Pozdrawiam i zapraszam;