Interpretacja wyniku po poronieniu chybionym

Witam jestem po ivf,niestety w 5 tyg.ciąży poroniłam,byłam czyszczona.Bardzo proszę o interpretację wyniku. Skrzepy krwi,fragmenty doczesnej i strzępki jaja płodowego w stanie martwicy krwotocznej. Rozpoznanie kliniczne: CII Pl 5 tyg.Poronienie chybione.Będę wdzięczna za interpretację. Pozdrawiam

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

obraz charakterystyczny dla poronienia. Nie ma powodu do niepokoju.

Pozdrawiam.