Interpretacja wyniku rezonansu magnetycznego mózgu
wynik badania rezonansu : Pojedyncze niewielkie hyperintesywne w obrazach T2,PD,flair ,niewidoczne w obrazach T1 -zależnych ognisko w sąsiedztwie trzonu prawej komorowy bocznej w warstwach komorowych górnych .Niespecyficzne zapewne naczyniopochodne ognisko w prawej półkuli mózgu

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmiany naczyniopochodnej. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.