Zapytaj lekarza

1 , 0 3 5 , 6 7 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Interpretacja wyniku rezonansu magnetycznego stawu skokowego

MR stawu skokowego L Dzień Dobry. W dniu dzisiejszym odebrałam wyniki rezonansu stawu skokowego lewej nogi. Cóż począć ze sobą,kiedy opis badania MR mówi: "Cechy obrzęku kości skokowej po stronie przyśrodkowej.Więzadło trójgraniaste o podwyższonym sygnale, w jego części dolnej,uszkodzenie części jego włókien.Ścięgno mięśnia strzałkowego długiego,poszerzone,o niejednorodnie podwyższonym sygnale,z ogniskami uszkodzenia.Więzadło skokowo-strzałkowe tylne, z podłużnymi pasami wyższego sygnału."
KOBIETA ponad rok temu

Trening na zdrowy kręgosłup

Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie uszkodzeń struktur w obrębie stawu skokowego. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który na podstawie badania oraz wyników badań dodatkowych wdroży odpowiednie postępowanie.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Ważne tematy