Wynik RTG stawu skokowego po skręceniu
Witam serdecznie. Dziś odebrałam wynik USG stawu skokowego prawego. Po przebytym skręceniu USG wskazało: 1. więzadło skokowo-łodkowate pogrubiałe, niejednorodne o zatartej strukturze włókienkowej - przebyte uszkodzenie 2. w zachyłku przednim jamy stawowej niewielka ilość płynu 3. więzadło skokowo-strzałkowe przednie, skokowo-piętowe, trójgraniaste prawidłowe w badaniu USG Co mogą oznaczać te zmiany?

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Znaleziono zmiany pourazowe, nie wiem czy jeszcze odczuwa Pani dolegliwosci? radze skonsultowac wynik z ortopedą.
Pozdrawiam