Interpretacja wyniku RTG kręgosłupa i silny ból dołu pleców i nogi
witam prosze o interpretacje badania rtg. prawostronna skolioza rotacyjna. zmiany zwyrodnieniowe na krawedziach trzonow kregow . czesciowe zwezenie szpary miedzykregowej L1-12-L3. Bardziej poziome ulozenie k.krzyzowej. Cienie flebolitow w splotach zylnych miednicy. SKIEROWANO MNIE NA TK. BEDZIE ZA MIESIAC . BIORE ZASZCZYKI BO BARDZO MNIE BOLI DOL PLECOW I NOGA. Czego moge sie spodziewac,prosze o odpowiedz.

KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian, który mogą być przyczyną dolegliwości. Proszę udać się na badanie TK w umówionym terminie. Na podstawie wyniku badania zostanie zaproponowane leczenie.