Interpretacja wyniku TK i przewlekłe zmiany naczyniopochodne mózgowia
Witam. Proszę o interpretację wyniku TK: Przewlekłe zmiany naczyniopochodne mózgowia. Pacjentka: kobieta, wiek 76. Po raz pierwszy taka diagnoza (badanie zlecone po przypadkowym upadku (bez zawrotów głowy)

KOBIETA, 76 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Tak jak w opisie stwierdzono zmiany naczyniopochodne. Wskazana jest konsultacja z neurologiem.
Pozdrawiam.