Interpretacja wyniku w kierunku Boreliozy -IgM i -IgG

Witam serdecznie! Proszę o interpretacje mojego wyniku w kierunku Boreliozy -IgM 11.82 wynik ujemny. IgG 31.50 wynik dodatni. Czy świadczy to o przebytej Boreliozie , czy o dalszym procesie choroby.

To zależy czy się pani leczyła i czy na pani objawy. Samo raczej się nie wyleczylo. Jeśli się pani nie leczyła i ma objawy to potwierdza borelioze