Interpretacje opisu i zdjęcia badania RTG klatki piersiowej

Proszę o interpretacje rtg klatki piersiowej. Pola płucne powietrzne, bez zagęszczeń ogniskowych. Sylwetka serca rtg w granicach normy. Wnęki szerokie, naczyniowe. Kąty przeponowo - żebrowe wolne. Dodaje zdjęcie płuc: https://www.dropbox.com/s/z80gm16y5uowimo/p%C5%82uca.png?dl=0

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna jest ocena przez lekarza wraz z bezposrednim badaniem lekarskim. prosze koniecznie zglosic się do lekarza zlecajacego powyzśze badanie.