Sylwetka serca rtg w granicach normy, wnęki szerokie, naczyniowe

Bardzo prosze o interpretacje zdjecia rtg klatki piersiowej. Pola płucne powietrzne, bez zagęszczeń ogniskowych. Sylwetka serca rtg w granicach normy. Wnęki szerokie, naczyyniowe. Kąty przeponowo- żebrowe wolne. Dodaje zdjęcie: https://www.dropbox.com/s/z80gm16y5uowimo/p%C5%82uca.png?dl=0 Dziekuje bardzo, czekam na odpowiedz i pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. prosze koniecznie udac się do lekarza zlecajacego powyzsze badanie.