Pola płucne powietrzne, bez zagęszczeń ogniskowych, sylwetka serca rtg w granicach normy

Prosze o interpretacje rtg klatki piersiowej. Pola płucne powietrzne, bez zagęszczeń ogniskowych. Sylwetka serca rtg w granicach normy. Wnęki szerokie, naczyniowe. Kąty przeponowo - żebrowe wolne Dodaje zdjęcie płuc: https://www.dropbox.com/s/z80gm16y5uowimo/p%C5%82uca.png?dl=0

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ocena przez lekarza bezpośrednio badajacego i łączna analiza wyniku RTG. proszę zglosic się dolekarza zlecajacego powyzśze badanie.