Interpretacje wyniku USG tarczycy u 28-latki

Proszę o interpretacje. USG tarczycy opis: Płaty o równych zarysach. Plat prawy nieznacznie większy 57x22x17 mm i obj 10,9. Plat lewy 50x16x17 i obj 6,8 ml. Cień do 3mm. Reszta bez zmian ogniskowych. Mój lekarz podejrzewa hashimoto. Moje wyniki do tej pory: TSH 4,23. FTP 14,3. aTPO 600. ANG 79. Zgłosiłam się tylko z swedzeniem pod pachami. Dostałam od razu Eutyrox. Swedzenie trochę się zmniejszyło, ale jednocześnie zaprzestałam uzywania dezydorantow. Wit B i D tez ok. proszę o opinie

Wynik badania USG tarczycy świadczy o niewielkim zmniejszeniu ogólnej objętości miąższu tarczycy. Co do wyników badan laboratoryjnych nie będę ich interpretował bez podaniu jednostek i norm (prawie każde laboratorium ma swoje własne normy), ale rzeczywiście wyniki ogólnie sugerują chorobę Hashimoto. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami endokrynologa prowadzącego.