Jak długo będzie kolano ciepłe i opuchnięte u osoby po zabiegu czasowego zablokowania chrząstki wzrostowej uda?

Witam, córka miła robiony zabieg czasowego zablokowania chrzastki wzrotowej uda w jednej nodze, jest piąty dzień po zabiegu, kolano jest ciepłe i napuchnięte, jak długo moga występowac takie objawy?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ponowna wizyty u lekarza prowadzącego leczenie po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie