Jak długo będzie występował ból po operacji na łokieć?

witam jestem po operacji łokcia z powodu zapalenia ndkłykcia bcznego zabieg wykonano sp.Hohmanna 1 czerwca br. w dalszym ciągu odczuwam ból jestem nawet po rehabilitacji . Proszę mi odp. czy to może jeszcze dokuczać i jak długo . Dziekuje

Rehabilitację zgodną z tą, którą Pani miała, ma Pani samodzielnie kontynuować nadal. Przyniesie to efekt pełnej sprawności i z biegiem czasu zmniejszenie dolegliwości. czas jest indywidualny.