Jak długo goi się dziąsło po augmentacji kości?

Jak długo goi się dziąsło po augmentacji kości? Kiedy zachodzą pierwsze zmiany w odbudowie? I kiedy można zacząć gryźć stroną na której był przeprowadzony zabieg? Dziękuję

Proces gojenia i odtwarzania kości zależy od stopnia jej zaniku i potrzeb implantologicznych.Do każdego przypadku należy podejść indywidualnie.Lekarz proponując zabieg powinien dokładnie omówić proces augmentacji z pacjentem.