Jak długo goi się takie przeciążenie mięśni brzucha?
Jak długo goi się przeciążenie mięśni brzucha? Jak długo goi się przeciążenie mięśni brzucha?Po prawej stronie brzucha wyczuwam zgrubienie od pępka w górę oraz delikatne kłucie w różnych częściach brzucha po prawej stronie z przerwami trwa to już 6 miesiecy jak nic nie dzwigam to wszystko jest ok.Usg nic nie wykazało przeswietlenie kręgosłupa wykazało przeciążenie kręgosłupa ledzwiowego do tego 3 tyg temu dopadla mnie rwa kulszowa .Chciała bym zacząć ćwiczyć by wzmocnić kręgosłup po rwie ale boję się że znowu pojawi się dyskomfort w brzuchu

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
opis może wskazywać na naderwanie mięśni prostych brzucha, wskazana wizyta u lekarza POZ