Jak długo leczy się ostre zapalenie oskrzeli i płuc u 11-miesięcznego dziecka?

Witam .Moje pytanie dotyczy mojego 11 miesiecznego synka.Syn jest leczony od 3 tygodni na ostre zapalenie oskrzeli i zapalenie płuc ,po długim leczeniu w domu i szpitalu dalej ma zmiany na oskrzelach moje pytanie dotyczy jak długo to sie leczy .Lekarz stwierdził ze to moze byc na podłozu astmy

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest to przewiedzieć. Tym bardziej bez badania pacjenta. Proponuję kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.