Jak długo mogą przetrwać plemniki?

Kiedy doszło do zapłodnienia.Jestem w ciąży według badań USG dnia 10.03.2015 jest to 7 tydzien .Ostatnią miesiączke miałam od 8 do 14 stycznia moje cykle sa nie reguralne przeważnie 28-31 dni uprawiałam sex w ostatni dzien miesiączki moja miesiączka trwa 7 dni termin porodu 15.10.2015.Czy jest mozliwe ze plemniki przetrwały i doszło do zapłodnienia wiem że plemniki moga przetrwać długo

Magdalena StusiĹska

Tak, jest taka możliwość że plemniki przeżyły kilka dni w drogach rodnych.