Jak długo można stosować ten lek?
Kiedyś naderwałem przyczep w stawie łokciowym zrósł się i jest zgrubienie delikatne widoczne na USG , przy cięższych treningach pojawia się stan zapalny. Dostałem informację ,że Dexaven mógł by mi pomóc , jak to działa I jak długo można stosować dziękuj .

MĘŻCZYZNA, 35 LAT 8 miesięcy temu
Redakcja abcZdrowie
98 poziom zaufania
Witam serdecznie,
lek Dexaven sprzedawany jest w formie roztworu do wstrzykiwań. Wykazuje on długotrwałe i silne działanie immunosupresyjne, przeciwzapalne i przeciwalergiczne. Najlepiej jednak stosować go na zalecenie lekarza i nie podejmować takiej decyzji samodzielnie.
To lekarz decyduje o czasie trwania kuracji, ponieważ czas trwania leczenia dobierany jest indywidualnie i zależy od wskazań. Jak można przeczytać w ulotce dołączonej do opakowania: "Lekarz w zależności od nasilenia choroby, reakcji pacjenta na leczenie oraz szczególnych sytuacji (np. stres u pacjenta), ustali dla każdego pacjenta indywidualny schemat leczenia, którego należy ściśle przestrzegać". Zachęcamy więc do umówienia się na wizytę.
Charakterystyka leku Dexaven znajduje się tutaj:
https://portal.abczdrowie.pl/dexaven-charakterystyka-wskazania-przeciwwskazania-dawkowanie-skutki-uboczne.
Pytania o ten lek umieszczamy poniżej:
https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czy-dexaven-powoduje-takie-objawy,
https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czy-po-zastrzykach-dexaven-i-aglan-po-uplywie-doby-mozna-spozywac-alkohol,
https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czy-moge-spozyc-alkohol-po-tych-zastrzykach.