Zapytaj lekarza

1 , 0 3 7 , 3 1 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak długo regeneruje się gardło?

Witam, Od prawie trzech miesięcy mam problem z czerwonym gardłem nie boli brak kaszlu czasami występuje flegma. Po udaniu się do otraryngologa Pan doktor stwierdził u mnie przewlekłe zapalenie górnych dróg oddechowych. Lekarz zlecił wykonanie wymazu z gardła, które nic nie wykazało dodatkowo zrobiłem sobie prywatnie wymaz z gardła w kierunku mykologicznym wynik również był negatywny. Pan doktor powiedział, że stan zapalny może być reakcją alergiczną i przepisał mi tabletki po wybraniu tabletek gardło nadal jest czerwone. Następnie lekarz uznał, że to może być spowodowane nikotynizmem od dwóch dni nie palę a gardło nadal jest czerwone dodam że paliłem od około 10 lat. Ile czasu potrzebuje gardło na regenerację.
MĘŻCZYZNA, 29 LAT 2 tygodnie temu

Migrenowe bóle głowy a zatoki

Migrenowe zatok nie są często efektem chorób neurologicznych, ale zaburzeń pracy zatok. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o zależności między migreną a zatokami.

Gardło musi być czerwone a nie zielone. Nie szukaj guza i weź się za robotę. Po rzuceniu palenia jeszcze przez pięć lat jesteśmy narażeni na raka dróg oddechowych. nie pal.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy