Jak długo stosować nawilżanie nosa?

Witam. Jestem po septoplactyce. Jestem również po wizycie kontrolnej, po której wiem, że wszystko goi się tak jak powinno i że wszystko jest ok. Mam w dalszym ciągu stosować nawilżanie nosa. Niestety nie zapytałem się jak długo mam jeszcze nawilżać nos... Proszę o podpowiedź, kiedy mogę odstawić maści. Stosuję Hysan 3x dziennie, Rinopanteinę 4x dziennie i Oxycort 2x dziennie (tu akurat wiem, że mam ją odstawić po 2 tygodniach). Szpital i poradnia są w innym mieście, a dodzwonienie się tam graniczy z cudem. Z góry dziękuję za pomoc.

Nie wiem, nie mogę się wtrącać w nieswoją operację. Dzwoń na prywatny telefon operatora lub ordynatora. Na pieczątkach lekarskich na Pana Karcie wypisowej są takie telefony.