Jak długo trwa leczenie kanałowe martwego zęba?

Witam Jak długo trwa leczenie kanałowe martwego zęba? Byłem dziś na wizycie, a następną mam po 7 dniach. Czy ta wizyta po 7 dniach będzie ostatnią, a może przed ostatnią? Bardzo mi zależy żeby jak najszybciej to się skończyło ponieważ mam zaplanowany wyjazd za granicę za 3/ 3.5 tygodnia.

Ilość wizyt określa lekarz ,który ocenia stan miejscowy i RTG leczonego zęba.Jeżeli Pan nie zgłasza dolegliwości i lekarz oceni wszystko pozytywnie można zakończyć leczenie.