Jak długo ważne są wyniki badań sanitarno-epidemiologicznych'?

Jak długo ważne są wyniki badań sanitarno-epidemiologicznych ponieważ mam zrobic kontrolne badania i niewiem czy moge wziasc te wyniki które miałam robione dn26.01.2016 są ważne czy musze robić nowe zeby lekarz wpisał mi do ksiązeczki

Piotr Brzezik

Witam serdecznie, wynik badań do celów sanitarno-epidemiologicznych nie ma daty ważności. Może Pani śmiało udać z wynikami do lekarza medycyny pracy.