Jak duże jest prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży pozamacicznej?

Witam, 31.08-03.09. Data ostatniej miesiączki. 1.5 tyg temu zrobiłam 3 testy ciążowe i wyszły wszystkie tak samo czyli 2 kreski ale jedna mniej wyraźna. 2 dni później dostałam silnego kłucia w lewym dolnym rogu brzucha i plamienia. Zgłosiłam się do ginekologa w ten sam dzień dostałam jeszcze większego plamienia i gin stwierdził że może to być 6tc ale nic na usg nie było widać. Ciąży pozamacicznrj też nie. Dostałam duphaston i miałam zrobić hcg. Na 1 wyszło 125 a na 2gim zrobionym 3 dni później 156,60 między badaniami dostałam mocnego krwawienia takiego jak podczas miesiączki... Czy to może być ciąża pozamaciczna?

Lek. Michał Lenard

Tak, przy takich wynikach możliwa jest ciąża pozamaciczna. Sugeruję niezwłocznie zgłosić się do swojego ginekologa w celu wdrożenia leczenia. Pozdrawiam!