Jak duże jest ryzyko ciąży?

Witam zadawałem to pytanie "Witam odbyłem stosunek z dziewczyną maksymalnie 10 dni po skończeniu okresu. Mam zatem pytanie wytrysk nastąpił poza partnerka lecz przypadkiem penis wszedł w partnerke może z 1 cm a na nim mogły być pozostałości spermy po wytrysku. Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży w tym przypadku ? " MOje kolejne pytanie jak duże jest ryzyko ciąży ? Niby były pozostałości nasienia i też nie było zbyt głębokiej penetracji

Lek. Marta Gryszkiewicz

Ale był kontakt nasienia z pochwą. Dlatego realne ryzyko ciąży istnieje.
W związku z dniami cyklu jest ono tym wyższe, bo mogły to być dni płodne.
Nie da się określić dokładnego liczbowego prawdopodobieństwa. Od zbyt wielu czynników zależy zapłodnienie, by dało się to jednoznacznie oszacować.