Jak duże jest ryzyko zajścia w ciążę poprzez wprowadzenie na placu do pochwy niewielkiej ilości nasienia?

Jak duże jest ryyzko zajścia w ciążę poprzez wprowadzenie na placu do pochwy niewielkiej ilości nasienia? Porszę mi nie odpisywać, że istanieje,bo to wiemm, jednakże chciałabym wiedzieć. moje ostatnie miesiaczki: 21.12, 19.01, 19.02,19.03,10.05,05.06.06.07. MIałam dostać miesiaczke 6 sierpnia jednak jej nie ma. Nawet mi pryszcze na twarzy ne wyskoczyly. A petting(palce w pochwie oraz dotykanie jej jezykiem partnera) był 29 i 30 lipca.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji istnieje ryzyko ciąży. Nie da się go jednak określić go w wartościach liczbowych. Proszę wykonać test ciążowy. Powinien być już wiarygodny.