Jak go powiększyć? - pytanie stare jak świat

Witam szanownych ekspertów i czytelników:) Mam 16 lat. Mój penis podczas wzwodu ma 16,2cm. Chodzę z dziewczyną dość długo. Stosunkowo nie dawno zaczęliśmy myśleć o współżyciu seksualnym i coraz bardziej tego chcemy. Kiedyś mówiła mi, że jej marzeniem jest kochać się z facetem, którego penis miałby długość 20cm.   Chciałbym spełnić jej marzenie, tym bardziej że ja jeszcze nigdy nie uprawiałem sexu, a ona tak, ze swoim byłym. Nie chcę żadnych komentarzy typu "Nie liczy się rozmiar". Nie mam z tym żadnego problemu, ani kompleksu. Pragnę tylko by nasz pierwszy raz był wspaniały dla nas obojga, bym mógł spełnić jej marzenie oraz w jakiś sposób usunąć poprzednika z jej pamięci (co i tak jest niewykonalne w 100%). Czytałem na różnych stronach internetowych o suplementach diety, urządzeniach, operacjach i ćwiczeniach, po których podobno rozmiar członek się zwiększał. Ponieważ z powodów finansowych pierwsze 3 odpadają, wybieram ćwiczenia. Nie ufam im, jednak to jest jedyne co mogę zrobić. Niestety nie potrafię ułożyć sobie planu ćwiczeń wg którego mógłbym działać i tu zwracam się do Was o pomoc. Czy mógłbym uzyskać chociaż wskazówki jakie ćwiczenia mają to być i w jaki sposób wykonywane? Dziękuję za uwagę Pozdrawiam :)

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Jesteś młodym mężczyzną, którego organizm wciąż jest w fazie intensywnego rozwoju. Twoje ciało nadal zmienia się, a wraz z nim Twoje narządy płciowe. Nie polecam Ci w tym wieku stosowania niesprawdzonych i możliwe, że szkodliwych dla rozwoju metod powiększania penisa. Piszesz, że chcesz zaspokoić swoją dziewczynę. Sądzę, że Twój penis jest jak najbardziej wystarczający, by móc dać jej satysfakcję. Kobiety potrzebują przede wszystkim ciepła, miłości i czułości, by móc czuć się dobrze w związku z partnerem. Aby seks był udany najważniejsze jest Twoje zaangażowanie w sprawianie jej przyjemności i dawanie jej poczucia bezpieczeństwa. Sama długość penisa o niczym nie świadczy. Zastanów się także, dlaczego ona jest z Tobą i czy ma zamiar współżyć z Tobą tylko ze względu na Twoje przyrodzenie. Warto ją także o to zapytać. Seks z założenia ma łączyć ludzi, dawać im satysfakcję i zbliżać do siebie. Jeśli natomiast Ty będziesz myślał tylko o tym, że Twój penis nie ma 20 cm, to nie sądzę, żebyś faktycznie mógł skupić się na prawdziwych doznaniach. Zastanów się dobrze, czego tak naprawdę oczekujesz od współżycia i porozmawiaj o swoich obawach z dziewczyną. Kobiece fantazje niekoniecznie muszą iść w parze z oczekiwaniami stawianymi obecnemu partnerowi. Dlatego też zachęcam Cię do rozmowy i refleksji na temat życia seksualnego. Polecam Ci także sięgnięcie do książki A. Depki "Pytania do seksuologa".

Pozdrawiam