Jak interpretować takie badania głowy i czy mogą one oznaczać naczyniaka?

bole glowy jednostronne od roku. W rezonansie opis w lokalizacji korowo podkorowej przy sklepistosci plata czołowego prawej połkuli muzgu widoczne miotełkowato rozgałeziajace sie naczynie-wariant anatomiczny splywu zylnego. Czy to naczyniak? I czy to grożne?

Wskazana pełna konsultacja! ocena ogólnego stanu zdrowia, nastroju, trybu życia
Może element migrenowy, napieciowy ?...
Konsultacja z pełną dokumentacją ..
. Zwykle wrodzone anczyniaki, anomalie żylne, raczej nie zagrażają ...
Pozdrawiam