Jak interpretować wynik badania histopatologicznego u osoby z guzem?

Dzień dobry. Miesiąc temu miałem wykonanego tłuszczem. Guza został wysłany do badania histopatologicznego. W wyniku badania mam zdanie "Na podstawie całości obrazu rozpoznanie zostało zmienione na well differentiated liposarcoma. Co to oznzcza? Dziękuje

Lek. Tomasz Budlewski

tłumaczenie brzmi dobrze zróżnicowany tłuszczakomięsak, konieczna pilna wizyta u lekarza onkologa.