Jak interpretować wynik badania kortyzolu w surowicy u 24-latki?

Witam, zrobiłam poranne badanie kortyzolu w surowicy po przyjęciu dzień wcześniej o 23.00 1mg Pabi-Dexamethason i na wynikach wyszło 0,72 ug/dl. Wcześniejsze wyniki wynosiły 42,52 ug/dl. Mam zdiagnozowane Hashimoto, przyjmuję 37,5 mg Euthyrox'u. Przed badaniem z kortyzolem zrobiłam jeszcze badania TSH - 1,69 mlU/l, FT3 - 3,34 pmol/l, FT4 - 16,31 pmol/l. Co oznaczają te wyniki? Mam 24 lata. Proszę o pomoc.

Z wynikami badań należy zgłosić się do lekarza, który zlecił ich wykonanie oraz prowadzi całą diagnostykę problemu pacjenta.
Bez informacji klinicznych o pacjencie nie można interpretować wyników badań.