Jak interpretować wynik badania krwi i TSH u 26-latki?

Witam , jestem 26 letnią kobietą. Wczoraj robiłam badania krwii i uzyskałam następując wyniki: RDW-CV 18,1 MPV 7,7 Limfocyty 45,9 Bazofile 0,0 Do tego badałam jeszcze poziom TSH: 3,45 keratyniny: 0,9 oraz eGFR: 76,3 Czy powinnam skonsultować się z lekarzem, czy wyniki są dla mojego wieku odpowiednie? Dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Tsh trochę za wysokie , powinno być poniżej 2,5 a GFR za niski . Wskazane USG nerek oraz badanie ogólne moczu.