Jak interpretować wynik badania MR mózgowia?
Badanie Mr mozgowia wykazuje stycznie do tylnego brzegu piramidy kości skroniowej po stronie prawej niejednorodne, hyperintensywne ognisko w obrazach TIRM i hyperintensywne w obrazach T2o wymiarach 14x14x10 mm.

KOBIETA, 68 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Wynik sugeruje obecność zmiany rozrostowej, powinien być oceniony przez lekarza zlecającego badanie. Pozdrawiam!