Jak interpretować wynik badania przeciwciał u osoby stosującej lek Letrox?

TSH-4.090 FT3-3.21 FT4-1.13 ANTY-TPO-353.90 ANTY-TG 629.90 BIORĘ LETROX-100 -BIORĘ RAZ DZIENNIE WIZYTĘ MAM DOPIERO 10 STYCZNIA CZY MOGĘ BRAĆ JOD CZY COŚ INNEGO PROSZĘ O ODPOWIEDŻ

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu i ocenie powyższych badan będzie można zalecić dalsze postępowanie , a jakie są objawy ?